Roztančete s námi celý svět...


Sezóna 2014/2015

04.12.2014 15:14

 

Děkujeme všem mažoretkám za tak nádherná umístění!

 

Memoriál Jiřího Necida - 13. 6. 2015

   1. místo: sólo Helena Nguyenová

 

IFMS - finále Valtice - 17. 5. 2015

   3. místo: sólo Helena Nguyenová

 

MAC - Mistrovství Moravy Vyškov - 3. 5. 2015

   II. vicemistryně Moravy: duo Tereza Kocubová, Patricie Sroková

 

IFMS - semifinále Moravská Nová Ves - 25. 4. 2015

   1. místo: sólo Mai Xuan Nguyen 

   1. místo + VIP cena poroty: sólo Helena Nguenová

   1. místo: duo Tereza Kocubová, Patricie Sroková

   1. místo: duo Daniela Vybíralová, Barbora Kocubová

   2. místo: duo Adéla Tabášková, Michaela Mutinová

   2. místo + VIP cena poroty: formace kadetek Lví král

   2. místo: formace juniorek Aladin a kouzelná lampa

   3. místo: duo Barbora Margicinová, Denisa Bražinová

 

MAC - Region Cup Brušperk - 18. 4. 2015

   2. místo: sólo Helena Nguyenová

 

IFMS - kvalifikace Moravská Nová Ves - 11. 4. 2015

   1. místo: sólo Tereza Kocubová

   1. místo: duo Adéla Tabášková, Michaela Mutinová

   1. místo: duo Daniela Vybíralová, Barbora Kocubová

   2. místo: sólo Helena Nguyenová

   2. místo: duo Tereza Kocubová, Patricie Sroková

   3. místo: sólo Mai Xuan Nguyen

   3. místo: sólo Petra Hendrychová

   3. místo: formace kadetek Lví král

   3. místo: formace juniorek Aladin a kouzelná lampa

 

 

O pohár ze Zámku - 28. 3. 2015

    1. místo: sólo Mai Xuan Nguyen

    1. místo: sólo Tereza Kocubová

    1. místo: duo Adéla Tabášková, Michaela Mutinová

    2. místo: sólo Adriana Sekáčová

    2. místo: duo Denisa Bražinová, Barbora Margicinová

    3. místo: sólo Petra Hendrychová

 
 

Stars Cup - 21. 3. 2015

    1. místo: formace juniorek Aladin a kouzelná lampa

    2. místo: formace kadetek Lví král

 

Opavská růže - 15. 3. 2015

    1. místo + VIP cena poroty: duo Adéla Tabášková, Michaela Mutinová

    1. místo + VIP cena poroty: duo Tereza Kocubová, Patricie Sroková

    1. místo: formace juniorek Aladin a kouzelná lampa

    2. místo: duo Denisa Bražinová, Barbora Margicinová

    2. místo: duo Daniela Vybíralová, Barbora Kocubová

 

Excelent Cup - 8. 3. 2015

    1. místo: sólo Helena Nguyenová

    1. místo: duo Adéla Tabášková, Michaela Mutinová

    1. místo: duo Tereza Kocubová, Patricie Sroková

    1. místo: formace juniorek Aladin a kouzelná lampa

    2. místo: sólo Mai Xuan Nguyen

    3. místo: sólo Tereza Kocubová

    3. místo: duo Denisa Bražinová, Barbora Margicinová

    3. místo: duo Daniela Vybíralová, Barbora Kocubová

 

Hradecká hůlka - 25. 1. 2015

    2. místo: sólo Helena Nguyenová

 

Tornádo 2014 - 7. 12. 2014

    2. místo: formace kadetek Lví král

    3. místo: formace juniorek Aladin a kouzelná lampa

 

—————

Zpět