Roztančete s námi celý svět...


Sezóna 2016

  •  
  • Bystřická hůlka - 4. 6. 2016
 
   1. místo: duo Tereza Kocubová, Patricie Sroková
 
   1. místo: duo Daniela Vybíralová, Barbora Kocubová
 
   2. místo: duo Markéta Chomová, Kristýna Beranová
 
   2. místo: formace juniorek Geisha
 
   3. místo: sólo Adéla Tabášková
 
   3. místo: duo Adéla Tabášková, Michaela Mutinová
 
  • Mažoretky v akci Třinec - 24. 4. 2016
   1místo: duo Adéla Tabášková, Michaela Mutinová
 
   1. místo: duo Tereza Kocubová, Patricie Sroková
 
   2. místo: duo Markéta Chomová, Kristýna Beranová
 
   2. místo: trio Nikol Kubáčová, Kristýna Šeděnková, Natálie Dittrichová
 
   2. místo: duo Daniela Vybíralová, Barbora Kocubová
 
   3. místo: sólo Adéla Tabášková
 
   3. místo: duo Nikol Tabášková, Darina Urbaniecová
 
   3. místo: duo Veronika Macháčová, Tereza Matějová
  •  
  •  
  • Kvalifikace IFMS Opava - 17. 4. 2016
 
   1. místo: duo Tereza Kocubová, Patricie Sroková
    
   2. místo: duo Adéla Tabášková, Michaela Mutinová
 
   2. místo: duo Daniela Vybíralová, Barbora Kocubová
    
   3. místo: duo Veronika Macháčová, Tereza Matějová
 
    3. místo: formace juniorek Geisha
 
  • Kvalifikace IFMS Karviná - 10. 4. 2016
 
   1. místo: duo Barbora Margicinová, Denisa Bražinová
 
  • O pohár ze Zámku Kolín - 26. 3. 2016
 
   1. místo: duo Markéta Chomová, Kristýna Beranová
 
   2. místo: duo Nikol Tabášková, Darina Urbaniecová
 
   2. místo: sólo Lucie Miziová
 
   2. místo: duo Denisa Bražinová, Barbora Margicinová
 
   2. místo: duo Veronika Macháčová, Tereza Matějová
 
   3. místo: sólo Adéla Tabášková
 
 
 

    Opavská růže - 13. 3. 2016

 
   1. místo: duo Adéla Tabášková, Michaela Mutinová
 
   2. místo: duo Markéta Chomová, Kristýna Beranová
 
   3. místo: sólo Lucie Miziová
 
   3. místo: duo Denisa Bražinová, Barbora Margicinová
 
   3. místo: duo Tereza Kocubová, Patricie Sroková
 
   3. místo: formace juniorek Geisha
 

 

  • Excelent Cup - 5. 3. 2016
 
   1. místo: sólo Adéla Tabášková
 
   1. místo: duo Nikol Tabášková, Darina Urbaniecová
 
   1. místo: duo Adéla Tabášková, Michaela Mutinová
 
   1. místo: duo Tereza Kocubová, Patricie Sroková
 
   1. místo: duo Daniela Vybíralová, Barbora Kocubová
 
   2. místo: sólo Lucie Miziová
 
   2. místo: duo Denisa Bražinová, Barbora Margicinová
 
   2. místo: formace juniorek Geisha
 
   3. místo: duo Tereza Matějová, Veronika Macháčová
 

   3. místo: formace kadetek Cesta kolem světa