Roztančete s námi celý svět...


Pobytové soustředění, 3.-10.8.2013

02.08.2013 18:13

Fotogalerie

První den - příjezd

Druhý den - pirát Morgan

Třetí den - Amálie

Čtvrtý den - Habaďura Hatlapatla

Pátý den - princezna Leonis a princ Jindřich

Šestý den - agenti 006

Sedmý den - den bláznů

Osmý den - čekání na autobus

 

Sobota 3. 8. 2013

Už jsme dorazily na Kahan. Sluníčko svítí, věci vybalené. Jdeme trénovat. 

Začaly jsme rozcvičkou, poté jsme trénovaly výhozy a učily se nové prvky. Kadetky začaly svou novou formaci a minikadetky se učily základy twirlingu. Po večeři jsme hrály seznamovací hry, např. hru s citrónem. Vždy měl někdo citrón v puse a další musel uhodnout, kdo ho zrovna má. 

 

Neděle 4. 8. 2013

Ráno nás přivítal pirát Morgan, který vyhlásil soutěž hledání pokladu. Odpoledne se šla polovina pirátů koupat a ostatní piráti barvili trička. Poté jsme hráli ocásky a záludnou hru, kdo chybí.

 

Ponděli 5. 8. 2013 

Dnes nás probudila Amálie, která přijela na tábor ve stylu 20. let. Dopoledne vyhlásila celodenní hru o nejlepší miniformaci Butterfly. Děvčata dostala propozice s povinnými prvky, dle kterých si musela vytvořit miniformace. Všechny soutěžní miniformace byly vyrovnané, ale vyhrát vždy někdo musí. Se stejným počtem bodů se na prvním místě umístily dvě nejlepší miniformace. Večer na diskotéku přivedla Amálie své kolegyně - Jackelin, Olí, Francis, Angelu a Rose. 

 

Úterý 6. 8. 2013

V úterý k nám přiletěla čarodějnice Habaďůra Hatlapatla s kocourem Kruciprskem. Ráno naše malé čarodějnice pilně trénovaly a odpoledne měly přednášku - rizika internetu. Poté všechny proletěly dráhu na koštěti a hrály ocásky. Čarodějnice s naší Žumpalindou vymyslely texty písniček, které jsme večer zpívaly na sletu čarodějnic. Spojily jsme všechny síly a vyčarovaly velký oheň. Celý náš slet doprovázel krásný zpěv, při kterém se podával zelený žabinec - ročník 650. 

 

Středa 7. 8. 2013

Všichni se ráno probudili v království U sedmero pakoňů, kde začal náš příběh. Královna Terezie s králem Karlem chtěli provdat své dvě dcery - princeznu Leonis a pankovou princeznu Krasomilu. Naši poddaní ráno hledali prince Jindřicha, který si měl vzít starší dceru - princeznu Krasomilu. Po svatbě měl dostat jako věno celé království. Jindřich se ovšem zamiloval do Leonis, mladší dcery. A tak se večer na princeznovském bále konala svatba Jindřicha a Leonis. Oddával je kněz Helen a po obřadu se jen slavilo. Nyní je náš nový pár na svatební cestě. 

 

Čtvrtek 8. 8. 2013

Ráno k nám vtrhli agenti 006 - Jimmy, Jacob, Jeremy, John, James a Joshua. Dopoledne všichni prošli jejich výcvikem. Děvčata měla za úkol ukrást agentům panenku. Odpoledne pak někteří agenti malovali trička a ostatní šli na bazén. Večer proběhl odpočinkově, čerpali jsme síly na následující den.

 

Pátek 9. 8. 2013

V pátek byl den bláznů. Ráno jsme si na blázny zahrály, ikdyž u některých (zejména trenérů) to moc nebylo poznat. Dopoledne jsme trénovaly nové prvky. Po obědě se začalo balit a v tělocvičně se procvičovaly veškeré sóloformace a formace z obou soustředění. Večer měla děvčata vyhlášení celotáborové hry, po kterém jsme soustředění zakončily filmovou nocí.

 

 

—————

Zpět